Referencie

Každoročne odohráme programy pre viac ako 170 základných, či stredných škôl. Na tejto stránke nájdete ohlasy od jednotlivých pedagógov, ktorí sa s nami podelili o ich pocity, za čo im veľmi pekne ďakujeme. Ak sa chcete aj Vy podeliť o Vašu skúsenosť, pošlite nám správu mailom, budeme radi za spätnú väzbu – pochvala poteší, kritika posunie ďalej. ĎAKUJEME!

BABÍN

Za celý kolektív pedagógov z Babína na Orave Vám prajeme ešte veľa tvorivého elánu a veľa nápadov. Určite to bol jeden z najzaujímavejších a najpoučnejších koncertov, ktoré sme spolu s deťmi zažili. Oceňujeme Vašu zainteresovanosť do problémov, o ktorých hovoríte a spievate nenútene, prirodzene s humorom a rozhľadom a pritom poučne. A dokonca deti naozaj prespevovali a prespevujú melódie z koncertu ešte aj dnes. Vaše vystúpenia sú naozaj hodnotné a podnetné, myslím, že sú prínosné pre výchovno vzdelávacie pôsobenie a zaujímavé pre mladú generáciu…

BYTČA

Aj my sme mali možnosť privítať na pôde našej školy členov občianskeho združenia Škola Života Radka Pažeja a Jara Gaža, ktorí nenásilnou formou predstavili žiakom výchovné programy „Doprava, doľava“ a „Čo je veľa, to je veľa.“ Hovorené slovo dopĺňali piesne a prezentácie. Žiakom aj pedagógom sa koncert veľmi páčil a určite využijeme aj v budúcnosti takúto formu výchovných koncertov.

Mgr.Júlia Moravíková

HRUŠTÍN

Chalani aj tento rok prišli s programom, ktorý oslovil nielen žiakov, ale aj nás učiteľov. Zaujímavé a nápadité spracovanie aktuálnych tém zo života a hlavne príjemné vystupovanie zaručili  veľký záujem a úspech u všetkých.

Poljaková Mária, učiteľka ZŠ Hruštín

MOST PRI BRATISLAVE

Milí Radko a Jarko,ďakujeme veľmi pekne za nádherný zážitok z Vášho vystúpenia Československý muzikál. Bolo to niečo úžasné a tancujúca hŕba detí hovorila sama za seba. Veríme, že Vás ešte budeme môcť privítať v Moste pri Bratislave. Do skorého videnia sa teší nielen pedagogický kolektív ZŠ Most pri Bratislave.

Mgr. Janka Harčárová

NÁMESTOVO

Milí Rado a Jaro, zaujať dnešnú mládež nie je vôbec jednoduché. Vám sa to podarilo na našom gymnáziu už po tretíkrát a zaujali a roztancovali ste nielen študentov, ale aj učiteľov. Mnohé fakty a nie veľmi príjemné veci z nášho života prijme mládež inak v tomto Vašom podaní, než z úst učiteľov a rodičov. Nech Vás neopúšťa múza a chuť pracovať s deťmi a mládežou. Veď predsa všetko dobré, čo urobíme, deväťkrát obehne zemeguľu a potom sa nám to vráti späť… Tešíme sa na Vás nabudúce. Do skorého videnia a počutia. Študenti a učitelia z Gymnázia A. Bernoláka v Námestove.

Radka Tomovčíková

RAJECKÉ TEPLICE

Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme! Koncert bol úžasný, poučný pre I. aj II. stupeň. Milo nás prekvapili preventistky. Radkovi a Jarkovi želáme veľa síl a chuti do ďalšej práce. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Radi Vás opäť privítame.

pedagogický zbor ZŠ Rajecké Teplice

RUDINA

Ďakujeme za veľmi pekné predstavenia v našej škole – Doprava,doľava a Kam kráčaš? Boli nápadité, vtipné, ale najmä poučné pre každú vekovú kategóriu v našej škole. I toto je spôsob, ako učiť deti správaniu sa na cestách i v medziľudských vzťahoch, najmä v dnešnej náročnej dobe,kedy spoločnosť akosi zabúda na základné ľudské hodnoty. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie skvelé vystúpenia!

Mgr.Silvia Ďurcová

ŽILINA

Vždy, keď sa dozvieme, že bude výchovný koncert Vami organizovaný, už dopredu sa vždy tešíme. Svojím programom viete veľmi dobre zaujať detského diváka, program je kreatívny a vždy má vysokú vzdelávaciu a výchovnú úroveň. Programová štruktúra programu je vždy prispôsobená detskému poslucháčovi, a preto naše deti sa počas koncertu nikdy nenudia. Veľmi spontánne vždy reagujú a aktívne sa zapájajú do celého diania. Z Vášho koncertu si vždy odnášajú krásne a veselé zážitky, ktoré u nich dlho pretrvávajú. Vašu prácu proste veľmi pozitívne hodnotíme.

Ďakujeme

ŽILINA

Naše deti navštívili výchovný koncert, ktorý ste organizovali. Túto aktivitu nadšene privítali všetci žiaci, pretože si hravou, spevnou formou a nenásilne zopakovali učivo o našej vlasti. Sprievodné komentáre boli pre deti nezabudnuteľnou vsuvkou, ktorá sprevádzala deti aj na spiatočnej ceste z koncertu. Chytľavé melódie piesní roztlieskali celé publikum a rozozvučali hlasivky všetkých detí. Rytmické piesne nás previedli krásnymi zákutiami Slovenska a navodili prázdninovú atmosféru. Deti z koncertu odchádzali uchvátené, spokojné a aj trošku zachrípnuté. Pani učiteľky zase získali novú netradičnú hudobnú metódu na utvrdzovaní vedomostí. Na Vaše výchovné koncerty sme sa vždy tešili a aj budeme tešiť, lebo sú zárukou skvelej zábavy a nenúteného poučenia.

Pani učiteľky tried pre mimoriadne nadané deti

Scroll to Top